Uploaded by Natali Kuchma

прямв і зворотня лічба. порядковий номер

advertisement
Дата_______________
План-конспект уроку «Формування елементарних математичних уявлень»
Тема: Лічба пряма і зворотна. Списування й запис на слух цифри 2. Порядковий
номер.
Мета: вчити учнів лічби у прямому та зворотному порядку,
використовуючи порядкові числівники; навчати встановлювати відповідні
відношення між цифрами та предметами «наступний», «попередній»; вправляти
у написанні цифр; виховувати любов до природи. стимуляція мовленнєвої
активності; збагачувати словниковий запас ; виховувати у дітей вміння слухати і
бути уважним під час заняття; виховувати співчуття і бажання допомогти іншим,
любов до природи та навколишнього світу.
Обладанання: папір А4, ручки, кольорові олівці та фломастери, набори
«Лего», ілюстративний та роздатковий матеріал, відеоматеріали.
Хід уроку
I. Підготовча частина
1.1 . Організаційний момент
1.2 Дихальні вправи
- Кулька
- «Фокусник»
1.3. Артикуляційні вправи
- Посмішка
- Трубочка
- Лопатка
- Парканчик
- Гойдалка
1.4. Робота над черговим звуком [с].
- Прочитайте склади.
II. Основна частина
2.1. Етап орієнтації. Мотивації діяльності
Чи помічали ви як падають сніжинки? Пропоную вам чудове відео, де ви
зможете побачити снігопад у збільшеному вигляді.
Психолого-емоційне налаштування
https://www.youtube.com/watch?v=fME5XbM-WLA
2.2. Гра “Рахуй вперед й назад”
Лічба від 1 до 10; від 3 до 7; від 5 до 10.
2.3. Фізкультхвилинка ( відео)
2.4. Гра “Снігопад”
Учитель вистукує певну кількість разів, а діти викладають цю кількість на парті
із сніжинок.
2.5. Робота з набірним полотном
• На набірному полотні виставлені сніжинки різного кольору 10 штук. Діти
повинні порахувати їх зліва направо і справа наліво.
• Назвати, якого кольору сніжинка стоїть під номером 1, який колір має третя
сніжинка, восьма, передостання, третя з кінця і т.д.
2.6. Списування й запис на слух цифри 2.
— А зараз відкриваємо свої зошити та пишемо цифру 2.
III Підсумок уроку
- Ну от наш урок завершився. Сніжинкам ми допомогли Снігурочку оживили.
Дітки, як ви думаєте , що саме оживило Снігурочку (щира пісня, гарні слова, наша
віра в чудо)?
- Скільки їжачків до нас сьогодні прийшло.
Download